MENU
4

Podpis proszę!

9

Powrót Edisona

5

9 maja 2016 Comments (0) Views: 802 Aranżacje

Blady róż – wcale nie musi być blady.

Pastelowy, kobiecy i delikatny. Taki jest blady róż – kolor bez wątpienia nadający wnętrzu subtelności. Nie jest wyzywający i nie razi w oczy. Bardzo dobry kandydat do wiosenno-letniej transformacji mieszkania.

Dziś chcemy pokazać jak pięknie, delikatnie i świadomie można używać bladoróżowego koloru we wnętrzach, tak, aby nie były przesłodzone, a jedynie delikatnie polukrowane. Przede wszystkim kolor ten pasuje do dziewczęcego i dyskretnego wnętrza. Sprawdza się wspaniale w roli dodatków jako dywan, poduszka lub krzesło. W kompozycji na ścianach idealnie przełamany z szarością, beżami czy bladożółtym kolorem. W tych pastelowych wersjach właściciele mieszkań pozostaną zachowawczy i stonowani, lekko lukrowi.

Co ciekawe w topowych propozycjach aranżacji kolor bladoróżowy wcale nie musi wyglądać delikatnie. Doskonale prezentuje się na tle dosyć dyskusyjnych zestawień np. zgniłej zieleni czy czerwieni, w duetach z kolorami wbrew pozorom nieprzystającymi do siebie. Dosyć śmiałym wnętrzem, wykreowanym przy użyciu bladego różu, jest mieszkanie pełne żywych kolorów, takich jak żółty czy zielony, uzupełnionych różowymi dodatkami w postaci krzeseł. Odważnie i lekko kontrowersyjnie, na pewno nie blado.

Źródło zdjęć: Pinterest

4  6