MENU
mapa_szkoly

Służewiec przyjazny najmłodszym uczniom

LP-60

Pierwszy etap CPU należy do Was

logo_klucze_CPU

21 października 2015 Comments (0) Views: 1218 Dziennik budowy, O inwestycji, Uncategorized

Central Park Ursynów wita pierwszych mieszkańców

Połowa października to szczególny moment dla wszystkich tych, którzy zdecydowali się zamieszkać w inwestycji Central Park Ursynów. W tym czasie, rozpocznie się bowiem wydawanie kluczy do pierwszych mieszkań!

 

Przyszli mieszkańcy Central Park Ursynów to osoby zauroczone miejskim stylem życia, które pragną korzystać z pełnego wachlarza jego zalet. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o aktywnym wypoczynku mieszkańców. Rozległe tereny zielone zlokalizowane wokół wewnętrznego jeziora, pozwolą wszystkim cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu.

Już niebawem, pierwsi mieszkańcy będą mogli na własne oczy przekonać się o unikalnej architekturze inwestycji, kolorach i kształtach budynków, a także cieszyć się z pobliskich terenów zielonych. Wszystko to sprawi, że osiedle Central Park Ursynów stanie się dla nich swoistym azylem. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji ścieżki spacerowe, do joggingu, recepcję, nasłoneczniony plac zabaw, garaże podziemne, całodobowy monitoring oraz wiele innych atrakcji dostępnych w lokalach usługowych.

Przy osiedlu Central Park Ursynów zlokalizowana jest także stacja miejskich rowerów Veturilo. Mieszkańcy będą mogli korzystać z rowerowych przejażdżek zarówno między najbliższymi stacjami: Poleczki Business Park, Metro Ursynów, czy Cybernetyki, jak i tymi dalszymi, a tym samym poznawać uroki Warszawy.

Central Park Ursynów to idealne miejsce dla osób czynnych zawodowo, rodzin z dziećmi i młodych małżeństw. Osiedle zlokalizowane jest pośród licznych terenów zielonych, przedszkoli, szkół i centrów biznesowych. Lokalizacja umożliwia szybki i dogodny dojazd do najważniejszych miejsc Warszawy.

 

CPU_oddany budynek_1