MENU
grafika do informacji prasowej Ambasador_Marvipol

Twój wybór – program „Ambasador”

15679627480_faa45202f0_o

Miejskie dwa koła

fibaro 3

1 czerwca 2016 Comments (0) Views: 783 O inwestycji

Dom, który Cię rozumie – system Fibaro

Chciałbyś inteligentnie kontrolować sytuację w Twoim domu, nawet gdy jesteś poza nim? Firma Fibaro zadbała o to i oddaje w ręce użytkowników „Klucz do kreowania własnej rzeczywistości”. Dowiedz się więcej, czy i Ty nie chciałbyś skorzystać z takiego klucza.

System Fibaro to dostosowywane do indywidualnych potrzeb inteligentne rozwiązania dla Twojego mieszkania. W pełni dostosowany do użytkownika i jego przyzwyczajeń system zarządzania domem. To od właściciela zależy, w jaki sposób system będzie ułatwiał mu codzienne życie. „Sprawić, aby Twój dom był bezpieczny, komfortowy i oszczędny” – to cel innowacyjnego systemu Fibaro, który kontroluje m.in. zamykanie okien, włączanie ogrzewania czy nawadnianie ogrodu. System ten jest kompatybilny z istniejącym systemem alarmowym, a przy tym wszystkim oszczędza pobieraną przez urządzenia domowe energię elektryczną.

Mózgiem, który steruje wszystkimi urządzeniami w domu, jest zamknięty w niewielkich rozmiarów obudowie inteligentny system. System Fibaro zarządzany jest przez użytkownika poprzez przejrzysty i czytelny oraz łatwy w obsłudze interfejs. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii system ten instalowany jest bezinwazyjnie, bez konieczności prowadzenia i ukrywania w ścianach setek metrów kabli. Nawet w razie remontu mieszkania i zmiany koncepcji układu ścian, urządzenie może być przeniesione do nowej lokalizacji i za pomocą sieci mesh odświeży swoje położenie.

Inteligentnym systemem zainstalowanym w domu można sterować z poziomu telefonu, tableta lub innego urządzenia, dzięki kompatybilności Fibaro z ponad 300 producentami bezprzewodowych urządzeń niezależnych producentów i za pomocą technologii Z-wave. Co istotne, po wykryciu jakiegokolwiek niezaprogramowanego zdarzenia system wysyła do właściciela powiadomienie.

Oprócz zapewnienia poczucia bezpieczeństwa, system Fibaro uczy się swojego właściciela i  nawyków. Gdy wstajesz rano, Fibaro budzi się z Tobą, otwiera rolety, wietrzy mieszkanie, a do sypialni wkrada się aromat świeżo zmielonej kawy. Jeżeli w pośpiechu zapomniałeś wyjąć wtyczkę z gniazdka prądu, system Fibaro przypomni Ci o tym lub po 15-minutowej nieobecności czujnik ruchu wyłączy wszystkie niepotrzebne urządzenia w domu. System kontroluje także temperaturę powietrza i dostosowuje ją do zaprogramowanej przez użytkownika optymalnej temperatury. W przypadku, gdy w mieszkaniu organizowana jest impreza, system automatycznie obniża temperaturę, aby osoby bawiące się w jednym pomieszczeniu w większej niż dotychczas liczbie osób czuły się komfortowo.

To tylko nieliczne z możliwości, jakie daje system Fibaro swoim użytkownikom. Przede wszystkim jest to komfort i bezpieczeństwo, a zarazem udogodnienia związane z oszczędnością własnego czasu i poczuciem, że domownikom żyje się dobrze w wykreowanej wraz z Fibaro rzeczywistości.

Źródło zdjęć: Fibaro.com

fibaro 3

fibaro