MENU
Veturilo

Marvipol sponsoruje stację Veturilo!

Running woman. Outdoor Workout in a Park

Sportowy Ursynów

1999_Natolin-Samolot1

25 listopada 2014 Comments (0) Views: 3178 Ursynów

Gdzie chcą mieszkać Warszawiacy?

1999_Natolin-Samolot1

Jak pokazuje ranking portalu Domy.pl najchętniej wybieranymi przez Warszawiaków dzielnicami w której, chcieliby mieszkać są: Mokotów, Śródmieście i Ursynów. Na ostatnich miejscach zestawienia znalazły się dwie dzielnice peryferyjne, Rembertów i Wesoła, oraz stale i nieco niesłusznie ciesząca się złą sławą Praga Północ.

Waszą ulubioną dzielnicę, czyli Ursynów wybrało ponad 11% respondentów, nie jest to dla nas żadnym zaskoczenie, ponieważ Ursynów słynie z doskonałej infrastruktury, wielu miejsc rekreacji a także bliskości naturalnych terenów zielonych i lasów.

Las_Kabacki_(2)

Ursynów posiada największą ilość stacji metra, jest więc doskonale skomunikowany z centrum miasta, posiada także rozległą sieć ścieżek rowerowych i alejek do biegania. Mieszkańcy nie narzekają też na brak atrakcji, Ursynów posiada własne kluby, kina, restauracje, teatry, a także baseny. Mimo niepochlebnemu przydomkowi Sypialni Warszawy,  Ursynów funkcjonuje jak małe, niezależne miasteczko, zapewniając swoim mieszkańcom rozrywkę i rekreację bez potrzeby odwiedzania centrum Warszawy.

760781.3