MENU
4

Mechate ściany

Frank Lloyd Wright

1

1 kwietnia 2016 Comments (0) Views: 782 Aranżacje

Green print

Niegdyś kwiaty, które nie były prawdziwe były oznaką kiczu i bezguścia. Dziś obalamy tę tezę i udowadniamy, że nie tylko żywe rośliny nadają się do dekoracji wnętrz. Oto one: zielone printy.

Nadchodzi wiosna, a my zapraszamy ją na stałe do aranżacji. Chcemy obracać się przede wszystkim wokół zieleni i pokazać, atrakcyjność i głębię zielonego koloru. Zwróćmy również uwagę na interdyscyplinarny charakter zielonych printów. We wnętrzach pojawiły się prosto z wybiegów światowej sławy projektantów. Wiosnę w tym roku możemy nosić w sobie, na sobie oraz cieszyć nią oko we własnym mieszkaniu.

Niegdyś florystyczne wzory kojarzone były bezpośrednio z prowansalsko-rustykalną sielanką. Najczęściej owe printy zakwitały na pudrowej satynowej kołdrze, jawiąc się jako tysiące drobnych fioletowo-różowych kwiatów lub kwitły na białej poduszce, położonej w salonie na kremowej sofie. Dziś wychodzimy nieco poza ramy dawnych inspiracji i pokazujemy, że w modernistycznych przestrzeniach printy zostały wprowadzone w nowoczesnej formie, kontrastując z surową cegłą czy betonem. Wybrana, głęboka zieleń, wprowadza roślinną harmonię i daje poczucie idealnego uzupełnienia dekoracji.

Motywy roślinne są idealne do każdego rodzaju pomieszczenia w mieszkaniu. Pasują zarówno do salonu jak i łazienki czy kuchni. Oprócz tekstyliów, można je powiesić w ramach na ścianie. Zatrzymują czas na dłuższe chwile.

Zainspiruj się naszym wyborem!

Źródło zdjęć: Pinterest

1

3

2 4