MENU
04

Antresola w mieszkaniu

291

Dzień Otwarty w Central Park Ursynów

4

22 lipca 2015 Comments (0) Views: 1820 O inwestycji, Uncategorized

Inteligentne mieszkanie

Zastanawiasz się czy warto mieć inteligentne mieszkanie?

Eksperci nie mają wątpliwości, że za parę lat smart home będzie na rynku mieszkaniowym standardem.  Badania mówią, że do 2022 roku wszyscy w Europie zamieszkamy w inteligentnych domach. Właściwie nie powstają już nowe budynki bez automatycznych bram lub rolet. W Central Park Ursynów możesz już teraz mieć inteligentne mieszkanie, którym można zarządzać zdalnie z każdego miejsca.  W ofercie, do wyboru są  rozwiązania marki Fibaro, które zapewniają bezpieczeństwo, wygodę oraz wymierne oszczędności. Trzy dopasowane do potrzeb mieszkańców zestawy: Komfort, Innowacja, Bezpieczeństwo – to przede wszystkim zaawansowana technologia, która wprowadza mieszkania w XXI w.  Dzięki temu innowacyjnemu i nowatorskiemu systemowi domownicy mogą  sprawować kontrolę nad swoim mieszkaniem za pomocą aplikacji mobilnej bez względu na miejsce swojego pobytu. W oparciu o informacje dostarczone przez urządzenia Fibaro, można mieć  wgląd w dane dotyczące warunków panujących w mieszkaniu, jak na przykład temperatura, zadymienie, zużycie energii, zalanie. Kompleksowe rozwiązanie Fibaro pozwala na poprawę poziomu bezpieczeństwa, wyższy komfort życia i niższe  rachunki za prąd.

Wybierz jeden z trzech pakietów, który sprawi, że będziesz mieszkał bardziej komfortowo, bezpiecznie i ekonomicznie.

  • Komfort – wygodne i proste sterowanie wyposażeniem mieszkania z dowolnego miejsca. Intuicyjna platforma do sterowania całym domem oraz urządzeniami multimedialnymi, które się w nim znajdują.

komfort pudełko

  • Innowacja – umożliwia monitorowanie kosztów energii elektrycznej oraz zapewnia bezpieczeństwo domu. Z tym pakietem użytkownicy będą mogli sterować domowymi urządzeniami zachowując pełną kontrolę nad  zużyciem energii elektrycznej, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

innowacja pudełko

  • Bezpieczeństwo – pakiet powstał z myślą o zapewnieniu pełnej ochrony domowników oraz mienia. Zastosowana w nim kamera umożliwia podgląd aktualnej sytuacji w domu poprzez aplikację mobilną na smartfonie lub tablecie.

bezpieczeństwo pudełko