MENU
T3S-Marvipol-CPU-9728_xl

Sposób na estetyczne wnętrze – pakiet wykończeniowy Style

LPA_nowy_render

Koniec dopłat z programu MdM

Fibaro3

30 września 2016 Comments (0) Views: 1169 Uncategorized

Inteligentne systemy: sposób na obniżenie składki ubezpieczeniowej

Kiedy stajemy przed zadaniem wyboru polisy ubezpieczeniowej, staramy się wybrać najkorzystniejszą ofertę. Istotny jest dla nas zarówno zakres, jak i wysokość składki. Często też zadajemy sobie pytanie, jak obniżyć koszty, zachowując przy tym najwyższy poziom ochrony. Dobrze jest wówczas wiedzieć, jakie czynniki wpływają na wysokość zobowiązania. 

Istotny jest zakres polisy, rodzaj nieruchomości, rok budowy, a także wartości ruchomości, które mogłyby być narażone na ewentualną kradzież. Nie mniej ważne jest to, czy mieszkanie posiada własne zabezpieczenia. Należy zwrócić uwagę zarówno na ich ilość, jak i rodzaj. Jak podkreśla Marta Jagłowska, kierownik działu marketingu z Marvipol Development, już same drzwi antywłamaniowe to zniżka na składce o 10-15 procent. Zastosowanie urządzeń, które chronią przed pożarem lub zalaniem gwarantuje jeszcze większe upusty: od 20 do nawet 50 procent, oczywiście w zależności od oferty towarzystwa ubezpieczeniowego. 

Kiedy poszukujemy mieszkania, dobrze będzie być zorientowanym na te, które są już wyposażone w instalacje podnoszące poziom bezpieczeństwa. System Fibaro pozwala na zdalne zarządzanie domem, a sam jego montaż nie wymaga ingerencji w konstrukcję budynku. Urządzenia są bezprzewodowe. Pojedyncze czujniki komunikują się ze sobą i z centralką sterującą. W razie potrzeby uruchamiają odpowiednią sekwencję czynności, które mają uchronić przed konsekwencjami niebezpiecznych sytuacji. Tego typu zabezpieczenia mogą najbardziej wpłynąć na obniżenie składki na ubezpieczenie.

Podczas Dnia Otwartego w Lake Park Apartments odbywających się 17.09 klienci mogli nabyć mieszkania w dedykowanej cenie od 6 350 zł/m2 z pakietem Fibaro gratis. Oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Istotny był dla nich prosty interfejs graficzny, a także integracja z systemem alarmowym.

Nie można jednak zapomnieć o tym, że oprócz korzyści wynikających z niższych opłat, Fibaro to przede wszystkim gwarancja bezpiecznego i oszczędnego domu. To wygodne rozwiązanie, które zapewni optymalne zarządzanie mieszkaniem.

Źródło zdjęć – FIBARO System Manufacturer

 

Fibaro 1 Fibaro 2 Fibaro3