MENU
Obraz1

Inteligentne, czyli jakie?

fb1200x628

Kto pierwszy, ten lepszy

ATRAKCJE-LAKE-PARK

16 grudnia 2015 Comments (0) Views: 1670 O inwestycji

Jeszcze więcej plusów

Doskonalimy się dla Was! wielokrotnie podkreślaliśmy, jak istotny jest dla nas komfort mieszkańców i że to ich wskazówki i wymagania są dla nas najlepszym drogowskazem na etapie projektowania nowych inwestycji. Nikt nie powiedział jednak, że nim przystąpimy do realizacji, nie wprowadzimy… kolejnych poprawek. Takich na plus.

 

Plany Lake Park Apartments, czyli drugiego, apartamentowego etapu Central Park Ursynów, przedstawialiśmy Wam już tu na naszym blogu. Dziś zapraszamy na mały update w temacie – zobaczcie, co jeszcze dodaliśmy do długiej listy korzyści, jakie czekają na przyszłych mieszkańców prestiżowego osiedla. Już wiemy, że prywatne przedszkole na terenie inwestycji będzie placówką dwujęzyczną. Przestrzeń na dachach pięciu kameralnych budynków będzie mogła zostać zaaranżowana nie tylko na tarasy, ale i… aranżacje pełne zieleni. Możemy zaprezentować Wam także dokładną lokalizację przestronnego placu restauracyjnego i szerokiego, wygodnego traktu rekreacyjnego, przecinającego prywatne jezioro usytuowane w sercu Lake Park Apartments.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy – jak zawsze! – do naszej Strefy Klienta przy ulicy Kłobuckiej 13. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00, a  w soboty 10:00-16:00

ATRAKCJE-LAKE-PARK