MENU
CPU_garaz

Garaż podziemny – warto?

FLAGA

Witaj maj! Flagi dla Ursynowian!

creative-lamps-chandeliers-1-3

27 kwietnia 2015 Comments (1) Views: 2502 Uncategorized

Lampy bardzo kreatywne

Oświetlenie to wdzięczny obiekt dla designerów. Kreatywne projekty lamp rozjarzają się niczym świetne pomysły w głowach projektantów. Zobaczcie jakie wyśmienite pomysły zebraliśmy dla Was od designerów z całego świata.

Lampa Balon projektu Haoshi 

Lampa w kształcie baloników? Dlaczego nie. A najlepiej gdy jest ich kilka!

balloon_x_lamp_haoshi_2b-thumb-468x468-33310 balloon-x-modern-lamp-by-haoshi-design-2 balloon01

 

Lampa Rekind od Mukomelov 

Płetwa rekina pojawiająca się na horyzoncie budzi niemałe emocje. W sekundy potrafi przegonić z morza wszystkich kąpiących się. Ale ta płetwa, wygoni tylko ciemności czające się po kątach.

SharkLamp-Bench

Burzowa Chmura ze studia Richarda Clarksona 

Z takiej chmury deszczu, całe szczęście ,nie będzie. Ale efekt! Niesamowity.

Storm Lamp to intrygujący projekt studia Richarda Clarksona. Burzowa lampa to ciekawa instalacja angażująca wszystkie zmysły. Konstrukcja ma wbudowany system światłą i głośników, wyposażona też jest w szereg czujników, a wszystkim można sterować za pomocą pilota.

Cloud from Richard Clarkson on Vimeo.

interactive-storm-cloud-lamp-speaker-richard-clarkson-1 creative-lamps-chandeliers-1-3

 

Lampa Szklarnia by Kristýna Pojerová 

Projekt lampy szklarni, który wyszedł ze studia czeskiej projektantki Kristýny Pojerová pozwala w bardzo efektowny sposób zaspokoić potrzebę świeżych ziół, gdy nie mamy ogródka.

Lampa ma taki kształt by pobudzać wzrost roślin, który zapewnia również odpowiedni mikroklimat. Oprawka posiada zamocowany ściemniacz, dzięki czemu w prosty sposób możemy regulować poziom oświetlenia swojej wiszącej mini szklarni

creative-lamps-chandeliers-3-1

Peel Lamp od yoy-idea

Efektowny projekt narożnej lampy, który sprawia ze obserwujący ma wrażenie, że spod naderwanej tapety wydobywa się światło. I nie ma w tym ani krzty niechlujstwa.
Zastosowane oświetlenie OLED pozwala na wykorzystanie cieniutkiego okablowania, które biegnąc wzdłuż narożnika nie będzie się wyróżniać

creative-lamps-chandeliers-18-1 creative-lamps-chandeliers-18-2

  • http://roomrebel.com/ roomrebel

    boskie! uwielbiam takie kreatywne gadżety w pokojach dziecięcych :) muszę gdzieś dopaść tego rekina, bo wcześniej go nie znałam!