MENU
2

„Woda z kranu kap, kap, kap…”

1

Owocowa przestrzeń

2

29 kwietnia 2016 Comments (0) Views: 752 Aranżacje

Meble, które się Tobą zaopiekują

Każdy wie, że wełniane mogą być skarpety lub szalik, a co jeśli użyjemy wełny do produkcji krzeseł lub lamp? Niemożliwe? Spójrzcie do czego jest ona wykorzystywana we wnętrzarstwie.

Renesans robótek ręcznych i powrót do łask robionych na drutach przedmiotów, można zauważyć nie tylko w świecie fashion, ale również i w aranżacji wnętrz. Meble na wzór wełnianych swetrów, są chętnie wykorzystywanym dodatkiem, który ociepla wnętrze i nawet chłodnemu minimalistycznemu loftowi doda przytulności, dobrze komponując się z resztą wyposażenia. Do wyboru mamy warkocze i gładkie wzory, oczywiście w pełnej gamie kolorystycznej.

To właśnie materiał, z którego są wykonane, wyróżnia omawiane meble wśród innych przedmiotów wyposażenia wnętrz. Wełna najczęściej kojarzona ze swetrami, czapkami i rękawiczkami pokazuje tutaj swoje drugie oblicze i ma niezwykle ogromne pole do popisu. Oprócz tradycyjnych niegdyś koców czy pledów, ewentualnie poduszek, wykorzystywana jest m.in. do tworzenia krzeseł, pufów, a także… lamp. Spójrzcie, czym mogą nas zaskoczyć projektanci, sprawiając, aby nasze wnętrza były ciepłe dosłownie i w przenośni.

Zainspirujcie się naszym wyborem!

Źródło zdjęć: Pinterest

1