MENU
T3S-Marvipol-CPU-0430_2kb (1)

Przestrzenie wspólne – czy są nam jeszcze potrzebne?

5

Marvipol Development laureatem „Diamentów Polskiej Jakości”

1200x628-WIECZORNA-PREMIERA-LPA

31 października 2016 Comments (0) Views: 1623 Uncategorized

Mieszkanie? Kupimy po pracy!

18 października w Strefie Klienta przy ul. Kłobuckiej 13 odbyła się „Wieczorna Premiera” III etapu Lake Park Apartments. Inicjatywa skierowana była głównie do osób, które nie mogą pozwolić sobie na odwiedzenie biura sprzedaży w godzinach przedpołudniowych. W tym dniu specjaliści Marvipol Development byli dostępni aż do godziny 21:00.

Podczas „Wieczornej Premiery” klienci zainteresowani inwestycją Lake Park Apartments mogli nabyć mieszkania w okazyjnych cenach. Tylko w trakcie trwania eventu, dla zdecydowanych klientów, deweloper przygotował specjalny prezent w postaci pakietu inteligentnego zarządzania domem marki FIBARO o wartości 5 000 zł.

Wydarzenie spotkało się z dużą przychylnością i cieszyło się zainteresowaniem ludzi poszukujących własnego M. - Choć Strefa Klienta była czynna od godziny 9:00, to najwięcej gości odwiedziło ul. Kłobucką 13, dopiero w godzinach późno popołudniowych oraz wieczornych. – komentuje Iwona Niderla, pracownik firmy Marvipol. Jak dodaje, świadczy to o konieczności organizacji takiego typu eventów dla osób pracujących, aby uwzględniać i jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby, jako potencjalnych klientów.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i do zobaczenia na kolejnym dedykowanym wydarzeniu!

1200x628-WIECZORNA-PREMIERA-LPA