MENU
p1

Port od nowa

DD1fb

8 czerwca 2016 Comments (0) Views: 719 Lifestyle

Odkryj w sobie dziecko!

Zapraszamy wszystkich małych mieszkańców Central Park Ursynów na organizowany przez Marvipol Development Dzień Dziecka, który odbędzie się 11 czerwca 2016 r. w patio budynków 8b i 8c. Impreza rozpoczyna się o godzinie 15.30 i trwać będzie do 17.30. W programie wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców!

Jesteś przygotowany na Euro?

W związku z rozpoczynającym się turniejem Euro2016, dla wszystkich małych sportowców zostało przygotowane stoisko z nietypowymi dyscyplinami sportowymi. Tutaj każdy będzie mógł wypróbować swoich sił, m.in. grając w mini-football, testując się jako bramkarz podczas konkursu rzutów karnych. Dla „szybkich i wściekłych” wyścigi w workach i biegi na nartach wieloosobowych. Ci, którzy chcą spróbować umiejętności żonglerskich, mogą wziąć udział w zabawach piłką lub w zawodach szczudlarzy. Dla milusińskich lubiących formy XXL – specjalnie przygotowana wielka gra w klasy i duże kręgle.

A może make-up?

Pozostając w klimacie Euro2016, na dzieci będzie czekać make-up kibica. To jedna z ulubionych atrakcji najmłodszych. Dzięki profesjonalnym i nietoksycznym farbkom do ciała, dzieci będą mogły zmienić się w prawdziwego kibica ulubionej drużyny lub upodobnić się do swoich bajkowych idoli albo chociaż przez chwilę mogą zostać właścicielami wymarzonego tatuażu.

Sprawdź się – Quiz sportowy

Na kibiców czekają kolejne atrakcje – quiz sportowy o dwóch stopniach trudności, który pozwoli sprawdzić swoją wiedzę wszystkim prawdziwym kibicom sportowym.

Balonowi przyjaciele

Każde dziecko lubi czarować, a co jeśli może wyczarować ulubione zwierzątko z balonika? Wspaniała atrakcja nie tylko dla dzieci, lecz także opiekunów. Każdego balonowego przyjaciela, dzieci będą mogły dowolnie ozdobić poprzez dorysowanie zwierzakowi oczu, łatek lub uśmiechu. Włączające się w zabawę balonikami dzieci rozwijają swoje zdolności manualne oraz wyobraźnię.

Dzieci lubią XXL

Wiadomo nie od dzisiaj, że dzieci lubią duży format. Uwielbiane gry planszowe rozgrywane są w formacie XXL. Każdy z uczestników, który podejmie wyzwanie będzie musiał pokonać przygotowaną trasę oraz zmierzyć się z dodatkowymi utrudnieniami. W zestawie czekają m.in. węże i drabiny, kółko i krzyżyk, labirynt i gry edukacyjne z literami i cyframi, warcaby, kapsle i cymbergaj.

Hurra! Zjeżdżalnia!

Na naszym evencie nie mogłoby zabraknąć dmuchanych zjeżdżalni, które dzieci wprost uwielbiają. Dla najmłodszych zostaną więc specjalnie przygotowane dmuchane zjeżdżalnie oraz zamek z kulkami.

Coś na ząbek

Po trudnych intelektualnych oraz zręcznościowych zmaganiach na przybyłych gości będą czekać smakowite przekąski z grilla, a na łasuchów – fontanna czekoladowa.

Różnorodność przygotowanych atrakcji sprawi, że każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie. Świętujcie z nami Międzynarodowy Dzień Dziecka! Czekamy na Was w patio budynków 8b i 8c w najbliższą sobotę.DD1fb