MENU
2

Meble, które się Tobą zaopiekują

2

Uważaj, żeby nie popłynąć!

1

2 maja 2016 Comments (0) Views: 769 Aranżacje

Owocowa przestrzeń

Soczysta, orzeźwiająca i optymistyczna, trochę żółta, a trochę zielona. Taka jest limonka, a dzięki niej takie są wnętrza, w których się znajduje. Jeżeli potrzebujecie trochę pozytywnej energii – zobaczcie jak można ulokować limonkę w przestrzeni.

Limonkowa zieleń symbolizuje nadzieję i oczekiwanie oraz wpływa na zwiększenie sił witalnych. Działa na innych prawie tak, jak kolor pomarańczowy. Obydwa kolory są niepoprawnymi optymistami. Limonka z jednej strony to czysta młodość, energia, życie pełną piersią, z drugiej połączenie spokoju i dojrzałości. Jako dodatek, akcent kolorystyczny, pasuje do niemal każdego wnętrza. Jednak radzimy, aby nie wykorzystywać jej potencjału w 100% w aranżacji mieszkania, zdecydowanie przyjemniejsza dla oka jest w formie dodatków i kolorystycznych akcentów. Stworzonymi specjalnie dla limonki pomieszczeniami są dobrze oświetlone miejsca, gdzie słońce wydobędzie jej żółte tony.

Wplatając limonkę do wnętrz jasnych, uzupełniając ją cytrusowymi barwami, uzyskujemy pomieszczenie wręcz tryskające soczystą świeżością. Jeżeli kolorami bazowymi dla limonki będą szarości, w których limonka ma pełnić funkcję akcentującą, uzyskujemy wyrafinowane i eleganckie wnętrze z nutką świeżości. Limonka doskonale odnajduje się również na tle czystego drewna lub w czystych beżach.

Spójrzcie jak ładnie można wkomponować w mieszkanie pozytywną i energiczną limonkę.

Źródło zdjęć: Pinterest

4 7