MENU
T3S-Marvipol-CPU-9900_2k_2

Zwizualizować wyobrażenie

podsumowanie

5 września 2016 Comments (0) Views: 1086 O inwestycji

Podsumowanie odbiorów kluczy Etapu 1 B

Przyszedł czas na podsumowanie odbiorów kluczy kolejnego etapu Central Park Ursynów. Nowi mieszkańcy, po dokonaniu wszystkich formalności, mogą już cieszyć się własnym M.

Wydawanie kluczy do Etapu 1 B Central Park Ursynów ruszyło wraz z początkiem sierpnia. Przez cały miesiąc wydano aż 324 mieszkania. Odbiory odbywały się prawidłowo. Aż 35% lokali zostało oddanych bezusterkowo.

Do 31.08 nie przekazano jedynie 9 mieszkań. Przeprowadzano średnio 15 odbiorów dziennie. Pięcioosobowy zespół powołany przez dewelopera pozostawał do dyspozycji klientów w Biurze Odbiorów w dni powszednie od godziny 8:00 do 18:00.

Przyszli właściciele mieszkań mieli zapewnione dogodne warunki do przeprowadzenia procedury odbioru. – Czas, który przeznaczano na oględziny, sporządzenie protokołu i ewentualne pytania, był indywidualnie dopasowany dla każdego z odbierających. Klienci byli zadowoleni ze sposobu, w jaki przeprowadzane były odbiory – komentuje Magdalena Pomorska, opiekun klienta z Biura Odbiorów Marvipol Development.podsumowanie