MENU
06

Dzieci nie potrzebują wychowania

Nowy-render_belka2

Zaproszenie na „Wieczorną Premierę” w Lake Park Apartments tylko...

Fotolia_107844224_Subscription_Monthly_Mb

12 października 2016 Comments (0) Views: 1251 Uncategorized

Podsumowanie programu Ambasador

„Ambasador” to program lojalnościowy dedykowany mieszkańcom inwestycji Central Park Ursynów, którzy chcą zyskać dobrego sąsiada – swojego znajomego. Inicjatywa dobrego sąsiedztwa rozpoczęła się 15 maja br. i trwała do 31.08.

Program polegał na rekomendacjach obecnych mieszkańców inwestycji Central Park Ursynów, którzy zapraszali do zamieszkania na osiedlu swoich znajomych. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców mogli oni zaprosić przyjaciół do skorzystania z oferty Central Park Ursynów, a dodatkowo zyskać premię finansową.

Wyniki akcji pokazują, jak wielu mieszkańców jest zaangażowanych i zadowolonych z decyzji o zakupie mieszkania na naszym osiedlu. W ramach realizacji programu podpisaliśmy kilka umów, a ambasadorzy mogli cieszyć się podwójnym szczęściem – przyjaciółmi, którzy zamieszkali blisko i nagrodą pieniężną. Wielu właścicieli mieszkań zgłaszało się do wzięcia udziału w akcji już po jej zakończeniu, co oznacza tylko tyle, że wciąż przybywa zadowolonych mieszkańców inwestycji Central Park Ursynów.

Pomysł na program Ambasador wynikał z zaobserwowanych przez nas potrzeb mieszkańców. Jak często zdarza się, że kupując nowe mieszkanie jesteśmy z niego zadowoleni, ale nie możemy się tym szczęściem cieszyć z przyjaciółmi, ponieważ mieszkają daleko. Współczesny styl życia jest bardzo intensywny, co powoduje, że coraz rzadziej mamy czas dla swoich bliskich. Idealnym i bezcennym rozwiązaniem jest mieszkanie w sąsiedztwie ze swoimi znajomymi. Wówczas spontaniczne spotkania, wzajemna opieka nad dziećmi, wspólne spędzanie wolnego czasu stają się codziennością, która znacznie ułatwia życie. – komentuje Iwona Niderla, pracownik Marvipol Development. Jak dodaje, osiedle Central Park Ursynów daje wiele tego typu możliwości z uwagi na atrakcyjną lokalizację, rozległe tereny zielone, rekreacyjne i dobrze zaplanowaną małą architekturę.

Dziękujemy za zaangażowanie i udział wFotolia_107844224_Subscription_Monthly_Mb programie Ambasador!