MENU
5

Blady róż – wcale nie musi być blady.

1

Czuły punkt – światło

9

11 maja 2016 Comments (0) Views: 810 Aranżacje

Powrót Edisona

W dobie estetyki i powszechnego dążenia do bycia eko – zarówno jedną jak i drugą funkcję łączy żarówka eko LED Edisona. Jest oryginalna i energooszczędna. Oprawiona w kabel może stanowić samodzielną lampę. 

Od pewnego czasu krzykiem mody w świecie wnętrzarskim, są lampy składające się z kolorowego kabla, oprawki oraz dekoracyjnej żarówki. Jeżeli dodatkowo żarówka ta może być jeszcze energooszczędna – cóż więcej można chcieć?! Żarówki Edisona w stylu retro, tworzą niesamowity klimat zarówno w salonach, łazienkach jak i przestrzeni publicznej, gdzie idealnie nadają się jako oświetlenie powieszone np. nad barem w restauracji.

Oprócz tego, że są designerskie i pasują do nowoczesnego minimalistycznego wnętrza, to robią naprawdę niesamowite wrażenie. Żarówka dekoracyjna z żarnikami LED, świetnie eksponuje światło żarówek Edisona. Przy tym minimalizuje zużycie energii – pobierana moc to tylko 6W, co daje światło tradycyjnej żarówki o mocy 40W. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii ma lekko bursztynową barwę. Przeciętny czas działania takiej żarówki to ok. 15 000 godzin. Przy wyborze dekoracyjnych żarówek warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale również oszczędzanie energii. Nie każda żarówka nawiązująca do omawianej dziś stylistyki jest energooszczędna.

Spójrzcie sami, jakie kompozycje tworzą oszczędne w formie i oszczędzające energię, dekoracyjne żarówki Edisona.

Źródło zdjęć: Pinterest

1 9