MENU
odbiory mieszkań

Odbiory w kadrze w Central Park Ursynów

veturilo

Veturilo rośnie w siłę!

design2

19 sierpnia 2016 Comments (0) Views: 686 Uncategorized

Przyjść na gotowe

Z uwagi na szybkie tempo życia czas ma dla nas priorytetowe znaczenie. To główny powód, dla którego sięgamy po gotowe rozwiązania. Równie ważną rolę odgrywa zaufanie do wiedzy ekspertów. Dziś zaaranżowanie przestrzeni, w której będziemy mieszkać, coraz częściej powierzamy specjalistom. Deweloperzy, chcąc sprostać naszym oczekiwaniom, oferują coraz bardziej interesujące rozwiązania.

Kiedy myślimy o swoim przyszłym mieszkaniu, chcemy mieć pewność, że wszystkie elementy wystroju będą do siebie pasowały. Zagospodarowanie pustej przestrzeni to wyzwanie wymagające nie tylko kreatywności, ale również poświęcenia swojego czasu. Obecnie coraz częściej decydujemy się na skorzystanie z pomocy projektanta wnętrz. Jak  wynika z badań przeprowadzonych przez Westwing Home&Living, aż co czwarty ankietowany korzystał już z usług profesjonalnego doradcy. Najchętniej wybierany był projekt wyposażenia całego mieszkania, nieco rzadziej ludzie decydowali się na zaaranżowanie osobnych pomieszczeń, takich jak: łazienka, kuchnia czy salon.

Aby maksymalnie ułatwić urządzanie swojego M, deweloper Marvipol Development proponuje trzy opcje wykończenia mieszkania pod klucz. W inwestycji Central Park Ursynów można wybrać pakiet style, design lub avantgarde. Różnią się one zastosowanymi materiałami i charakterem stylizacji. Wszystkie elementy wyposażenia w tych projektach pochodzą z Galerii Venis. Przygotowanie mieszkania opiera się na pomalowaniu ścian i sufitów, położeniu podłogi, zamontowaniu drzwi wewnętrznych, sanitariów w łazience i aneksu kuchennego.

Po dokonaniu wyboru wariantu wyposażenia nadchodzi czas na konsultację z projektantem. Omówione zostają potrzeby klienta, zapada także decyzja o użyciu konkretnych materiałów dostępnych w ramach katalogu dedykowanego każdemu ze stylów wykończeń. Kolejnym etapem jest uzyskanie akceptacji projektu. Po tym kroku nadchodzi czas na realizację, która trwa do 90 dni. Gdy upłynie termin, gotowe mieszkanie zostanie przekazane pierwszym właścicielom. To dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy – nie trzeba ich wydawać na dojazdy do marketów budowlanych i co najmniej kilka miesięcy wynajmowania aktualnie zamieszkiwanego lokum. Nic, tylko wprowadzić się i cieszyć z gustownego wnętrza!

Źródło zdjęć: www.marvipol.pl

 avantgarde2 design2 style2