MENU
mebloscianka

Ursynów z poprzedniej epoki

Fibaro3

Inteligentne systemy: sposób na obniżenie składki ubezpieczeniowej

T3S-Marvipol-CPU-9728_xl

29 września 2016 Comments (0) Views: 1380 Uncategorized

Sposób na estetyczne wnętrze – pakiet wykończeniowy Style

Perspektywa wprowadzenia się do nowego mieszkania niesie za sobą chęć szybkiego uzyskania eleganckiego, dobrze zaprojektowanego wnętrza. Jednym z rozwiązań, które umożliwia uzyskanie estetycznego efektu, jest zastosowanie pakietu wykończeniowego. Jak wygląda mieszkanie urządzone
w standardzie Style i Style+?

Otoczenie, w którym spędzamy codziennie po kilka, a nawet kilkanaście godzin ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. To tu chcemy zapraszać przyjaciół, celebrować z nimi posiłki lub oddawać się upragnionemu, samotnemu relaksowi przy dobrej lekturze. Z tego też powodu zależy nam, aby wnętrze naszego mieszkania było estetycznie
i niebanalnie zaprojektowane.

Często sięgamy po czasopisma i poradniki wnętrzarskie, a także dołączamy na portalach społecznościowych do grup o tej tematyce, aby czerpać inspirację i zdobywać nową wiedzę. Coraz częściej decydujemy się też na skorzystanie z pomocy profesjonalistów, by w oparciu o ich wiedzę i doświadczenie, móc urządzić się nawet przy nieco ograniczonym budżecie.
W ramach pakietów wykończeniowych dewelopera Marvipol Development przewidziane zostały konsultacje z ekspertem. Jeden z pakietów, Style, umożliwia 3 godziny takich spotkań. Od września 2016 oferta została rozszerzona o wersję Style+, zgodnie z którym klientowi przysługuje dodatkowa godzina na zasięgnięcie porady.

W wykończonym mieszkaniu sufity i ściany są zagruntowane i dwukrotnie pomalowane białą farbą. Podłogi w sypialni
i salonie pokryte są panelami laminowanymi ułożonymi jako podłoga pływająca na folii paroizolacyjnej oraz płycie wyciszającej, natomiast w łazience, pralni, kuchni i przedpokoju położone są płytki ceramiczne z fugą w układzie prostym.

W łazience ściany wyłożone są płytkami do wysokości 150 cm. Powyżej malowane są farbą wodoodporną na biało. Zainstalowane jest WC kompaktowe ze zwykłą lub wolnoopadającą deską. Zamontowana jest wanna marki Noken lub Koło albo kabina prysznicowa z firmy Roltechnik.

Niedawno wprowadzony do sprzedaży pakiet Style+ jest wzbogacony o projekt kuchni. Zabudowa szafkowa ma długość
do 4 mb. Zaplanowano również oświetlenie podszafkowe w formie 3 punktów LED z jednym włącznikiem. W sypialni, salonie, przedpokoju, łazience, WC i w kuchni przewidziano montaż lamp lub kinkietów.

Podczas prac wykończeniowych zapewniony jest nadzór projektanta. Do każdego klienta zostaje przydzielony indywidualny opiekun, do którego można zwrócić się z każdym pytaniem. Za dodatkową opłatą możliwe są modyfikacje
w projekcie, jak chociażby montaż lustra wklejanego lub w ramie, parapetów, progów drzwi balkonowych, blatów i szafek łazienkowych, projekty i zabudowy meblowe (np. szafy wnękowe), zamiana wanny na prysznic (lub odwrotnie) wraz
z przystosowaniem instalacji. Pakiety wykończeniowe to dobra opcja dla wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa przy aranżowaniu wnętrza swojego mieszkania.

 

T3S-Marvipol-CPU-9728_xl