MENU

Frank Gehry

IMG_7343a

Targi mieszkaniowe zakończone sukcesem

RENDER-3-ETAP-lpa

7 września 2016 Comments (0) Views: 657 Uncategorized

Targi mieszkaniowe – sposób na kupno własnego mieszkania w ofercie specjalnej

Targi mieszkaniowe to interesująca opcja dla wszystkich, którzy mają w planach zakup własnego lokum. Wydarzenie stwarza możliwość skorzystania z promocji i zdobycia wiedzy z tematów wiążących się pośrednio z nabyciem mieszkania. Jednym z uczestników 56. Targów Mieszkaniowych będzie firma Marvipol Development, która właśnie wystartowała ze sprzedażą mieszkań w kolejnym etapie osiedla Lake Park Apartments w Warszawie. To dobra okazja, by nabyć własne M w cenie specjalnej.

Liczą się pieniądze

W obecnych czasach zakup mieszkania to nie tylko wybór sprzyjającej nam lokalizacji. Za tą poważną decyzją stoi też konieczność szerszego poznania rynku, znajomości prawa i odpowiedniego przygotowania finansowego. Dla Polaków głównym kryterium wciąż pozostaje cena. Według badania przeprowadzonego przez TNS Polska, aż 68% ankietowanych podało ten warunek za najważniejszy.

Wraz ze zbliżającym się rokiem 2017 nadchodzą również zmiany w przepisach. Odtąd wymagany wkład własny ma wynosić 20%. Obecnie konieczne jest jedynie 15% całej kwoty. W kwestii liczby zawieranych umów kredytowych zauważalna jest tendencja wzrostowa. Drugi kwartał 2016 roku przyniósł skok o 0,68 punktu procentowego, co nominalnie stanowi ponad 13 tys. pożyczek – wskazuje raport AMRON SARFiN.

Wszystko na miejscu

Według raportu TNS Polska, informacji o ofertach sprzedaży mieszkań najchętniej szukamy w Internecie. 53% ankietowanych wybierało strony internetowe deweloperów. Ważne okazuje się również odwiedzenie biura sprzedaży. Pod tym względem prym wiedzie Warszawa – aż 48% mieszkańców stolicy decyduje się na taką wizytę, gdzie dla całego kraju odsetek wynosi 32%. Jak zatem pogodzić internetową łatwość w znajdowaniu informacji i możliwość osobistego skonsultowania się z doradcami sprzedaży?

Dobrą sposobnością, aby zdobyć  wiedzę potrzebną do zakupu własnego M, okazują się targi mieszkaniowe. Te organizowane w dużych miastach przedsięwzięcia oferują możliwość spotkania w jednym miejscu różnych deweloperów. To realna oszczędność czasu – nie trzeba jeździć z osobna do wszystkich biur sprzedaży. Co więcej, istnieje możliwość zapoznania się z ofertami deweloperów z całego miasta, nawet tych, o których wcześniej nie słyszeliśmy. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że na targach mieszkaniowych swoje usługi oferują też osoby z pokrewnych branż. Znajdą się tu doradcy finansowi, projektanci wnętrz lub architekci. Spotkania z nimi pozwolą na zebranie kompleksowej wiedzy. To również szansa na zakup mieszkania w ofercie specjalnej dedykowanej dla klientów targów. Na zainteresowanych kupnem własnego M czekają bowiem liczne promocje: deweloperzy często proponują niższe ceny lokali oraz gratisy, jak na przykład miejsca parkingowe czy komórki lokatorskie.

Porady i inspiracje

W Polsce najpopularniejszym wydarzeniem tego rodzaju są Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane przez Murator EXPO. Poza częścią wystawienniczą w programie przewidziane są też  wykłady, porady oraz raporty dotyczące rynku mieszkaniowego.

Każdy z uczestników dostaje bezpłatny 200-stronicowy katalog Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe, prezentujący aktualnie sprzedawane lokale. Każdy otrzyma również broszurę informującą o programie wydarzenia, zawierającą przewodnik po wszystkich stoiskach. Targi to możliwość uzyskania inspiracji – obecni tam styliści i architekci wnętrz posłużą radą, jak zaaranżować własne mieszkanie w dostosowaniu do własnych potrzeb.

System Fibaro i mieszkania z dopłatą MdM

Jednym z uczestników 56. Targów Mieszkaniowych organizowanych w Warszawie będzie firma Marvipol Development. W ofercie specjalnej dostępne będą mieszkania z III etapu inwestycji Central Park Ursynów znajdującej się w Warszawie przy ul. Kłobuckiej 13. Lokale będzie można nabyć w promocyjnej cenie od 6 350 zł/m2, z możliwością skorzystania z programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Dla klientów Targów oraz zaplanowanego na 17 września br. Dnia Otwartego inwestycji przygotowano nie lada gratkę – w cenie mieszkania kupujący otrzymają inteligentny system zarządzania domem – pakiet Fibaro

56. Targi Mieszkaniowe Mój DOM Moje MIESZKANIE odbędą się już 10 i 11 września br. w Centralnym Ośrodku Sportu Torwar w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny. To dobra okazja dla wszystkich, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę i przygotować się do zakupu własnego lokum z pomocą profesjonalistów.

RENDER-3-ETAP-lpa