MENU
RENDER-3-ETAP-lpa

Targi mieszkaniowe – sposób na kupno własnego mieszkania w...

fb_1200x628_DO

Przyjdź na dzień otwarty w Lake Park Apartments i...

IMG_7343a

12 września 2016 Comments (0) Views: 826 Uncategorized

Targi mieszkaniowe zakończone sukcesem

Targi mieszkaniowe od lat cieszą się dużą popularnością. To doskonała okazja, aby skorzystać z dedykowanych ofert. Jednym z uczestników Targów Murator EXPO, odbywających się 10 i 11 września, była firma Marvipol Development.

Przy stoisku nr 22 nie brakowało atrakcji. Zainteresowani mogli zobaczyć „z góry” jak wyglądać będzie w przyszłości osiedle Central Park Ursynów i Lake Park Apartments, dzięki eksponowanej na stoisku Marvipol Development makiecie inwestycji. W przypadku pytań do dyspozycji odwiedzających Targi pozostawali doradcy do spraw sprzedaży oraz asystenci. Z dużym zaciekawieniem spotkały się też wyświetlane wizualizacje osiedli.

Na Targach po raz pierwszy zakomunikowano o rozpoczęciu budowy kolejnego 3 III etapu inwestycji Lake Park. W ofercie specjalnej sprzedawane są lokale mieszkalne nowego etapu – w cenie od 6 350 zł/m2. W ramach Targów hostessy grupy Marvipol rozdawały zaproszenia na Dni Otwarte, które odbędą się 17 września 2016 r. przy ul. Kłobuckiej 13. Dla uczestników Dni Otwartych przygotowano mega ofertę – system inteligentnego zarządzania domem Fibaro.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a asystenci ds. sprzedaży mają nadzieję, że zdołali odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów dotyczących inwestycji i rozwiać ewentualne wątpliwości. Poniżej fotorelacja z Targów!

1a 2a 3a 4a 5a 6a 7a IMG_7343a IMG_7346q IMG_7358a IMG_7372a