MENU
ekodomek_KV_2

Pierwszy ekologiczny apartamentowiec

fibaro 3

Dom, który Cię rozumie – system Fibaro

grafika do informacji prasowej Ambasador_Marvipol

25 maja 2016 Comments (0) Views: 827 O inwestycji

Twój wybór – program „Ambasador”

Kupiłeś swoje wymarzone M, a mimo wszystko czegoś Ci brakuje? Twoi znajomi nadal wynajmują mieszkanie po drugiej stronie miasta; rano biegają w parku, a w weekendy jedzą w Waszej ulubionej restauracji? Możesz to zmienić! Spraw, abyście mogli znowu razem spędzać czas! Zostań Ambasadorem Central Park Ursynów – zyskaj dobrego sąsiada i premię finansową.

Wybierając okolicę wartą zamieszkania, czynnikami decydującymi są: lokalizacja, dostępność i bliskość infrastruktury miejskiej oraz cena za metr kwadratowy mieszkania. Równie ważny jest projekt osiedla i zaplanowana tzw. mała architektura, a także dostęp do terenów zielonych. Jednak to, co sprawia, że mieszka nam się naprawdę dobrze na danym osiedlu to przede wszystkim ludzie.

Większość z nas chciałaby, aby przynajmniej za ścianą lub w bloku naprzeciwko mieszkali znajomi. Ile zaoszczędziłoby to nam czasu poświęconego na dojazdy, żeby spotkać się z przyjaciółmi? Jak bardzo pomogłoby w organizacji czasu wolnego? Wieczory spędzone na spontanicznej kolacji, mobilizacja do porannego joggingu i w razie potrzeby odebranie dzieci z przedszkola? Mieszkanie po sąsiedzku z przyjaciółmi to idealne rozwiązanie!

Już teraz mieszkańcy inwestycji Central Park Ursynów mogą mieć wpływ na to, kto zostanie ich sąsiadem. 15 maja 2016 r. firma Marvipol otwiera program „Ambasador”, który przeznaczony jest dla właścicieli mieszkań w Grupie Kapitałowej Marvipol i polega na poleceniu swojemu znajomemu kupna mieszkania z powyższej grupy. Jeżeli zakup zostanie sfinalizowany do końca 2016 roku – uczestnik otrzyma premię. Korzyści przystąpienia do programu wrócą do uczestnika ze zdwojoną siłą – w formie dobrego kompana za ścianą oraz jako premia finansowa.

Oprócz wielu zalet płynących z mieszkania ze znajomym na jednym osiedlu, program „Ambasador” daje również realne korzyści finansowe. Premia gotówkowa przyznawana jest w zależności od wartości mieszkania. Zostały ustanowione trzy progi cenowe: gdy cena lokalu mieszkalnego nie przekracza 500 000 zł – polecający otrzymuje premię 2 500 zł, jeżeli kwota waha się między 500 000 zł a 1 000 000 zł – będzie to 5 000 zł, a jeśli kwota przekroczy wartość 1 000 000 zł rekomendujący otrzymuje premię w wysokości 10 000 zł. Za każde polecenie osoby, która dokona zakupu w regulaminowym czasie – rekomendujący otrzymuje premię.

Aby dołączyć do programu, należy skontaktować się z doradcami Central Park Ursynów, którzy czekają na zainteresowanych w Strefie Klienta przy ul. Kłobuckiej 13 w Warszawie, codziennie w godzinach 10.00 – 18.00, w soboty od 10.00 do 16.00.

Więcej informacji można znaleźć na stronie pod adresem: www.marvipol.pl.grafika do informacji prasowej Ambasador_Marvipol