MENU
design2

Przyjść na gotowe

Charles Eames

veturilo

24 sierpnia 2016 Comments (0) Views: 637 Uncategorized

Veturilo rośnie w siłę!

Rosnąca świadomość ekologiczna i dbałość o własne zdrowie sprawia, że w celu poruszania się po mieście coraz częściej wybieramy dwa kółka. To doskonała okazja na uprawianie sportu choć małych, ale częstych dawkach. Trzymanie własnego jednośladu w mieszkaniu może być problematyczne pod względem zagospodarowania powierzchni. Pomocne okazują się wypożyczalnie rowerów miejskich.

W Warszawie istnieje w obiegu ponad 3 tysiące rowerów miejskich. Veturilo dysponuje tu 204 stacjami. Jedna z nich znajduje się na terenie inwestycji Central Park Ursynów. Korzysta z niej wielu mieszkańców. Rekordowe liczby wypożyczeń przypadają na czerwiec i lipiec – odpowiednio 452 i 490.

Ten środek transportu jest jednak popularny nie tylko w sezonie letnim. W kwietniu wypożyczono niemal 200 pojazdów, a w maju – niecałe 400. To dobry wynik. Ludzie coraz częściej decydują się na wybieranie takich rozwiązań, które będą spełniały kilka funkcji jednocześnie. W tym przypadku ważne jest, że poruszanie się rowerem miejskim pozwala oszczędzać czas spędzony na staniu w korku, pieniądze wydawane na bilety, a minimalna dzienna dawka ruchu zostaje dostarczona bez wizyty w siłowni czy klubie fitness. To dobra opcja dla ludzi, którzy cierpią na nieustanny deficyt czasu wolnego.

Jazda rowerem to dobry sposób nie tylko na sprawniejszy dojazd. To również dobra alternatywa dla spotkań z przyjaciółmi. Wspólne wycieczki to dobra okazja do zwiedzania nowych miejsc. W Warszawie nie brakuje bowiem ścieżek rowerowych. Aktywne spędzanie wolnego czasu jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie.

Źródło zdjęć: marvipol.pl

veturilo