MENU
4

Inteligentne mieszkanie

mapa_szkoly

Służewiec przyjazny najmłodszym uczniom

Wizualizacja

16 października 2015 Comments (0) Views: 1090 O inwestycji

W harmonii z naturą

Miasto w mieście zaprojektowane w harmonii z naturą. Tak najprościej możemy określić Lake Park Apartments – drugi etap Central Park Ursynów i najbardziej unikalną inwestycję na warszawskim Służewcu. W zielonej enklawie, która otoczy pięć budynków mieszkalnych, wygospodarowaliśmy miejsce na imponujące przestrzenie dla sportu i relaksu. Czym będą mogli cieszyć się mieszkańcy prestiżowego osiedla?

Po pierwsze, jezioro z prywatną plażą. To wyjątkowy przykład zagospodarowania przestrzeni wspólnej w inwestycji mieszkaniowej, w Polsce nadal spotykany tylko w najbardziej wyszukanych i dopracowanych lokalizacjach, dostępnych dla wybranych.

Po drugie, strefy relaksu dedykowane konkretnym aktywnościom. To nowość w planowaniu przestrzeni pośród budynków mieszkalnych, gdzie najczęściej do użytku oddawane są po prostu tereny zielone, nie spełniające żadnej konkretnej funkcji. Mieszkańcy Lake Park Apartments będą mogli korzystać ze specjalnie wydzielonego miejsca dla yogi oraz do gry w bule – coraz bardziej popularnej gry zespołowej rodem z Francji.

Po trzecie – ścieżki do joggingu i spacerowe. Usytuowane wokół jeziora, a także w głębi osiedla, z dogodnym dostępem z każdego z budynków.

Po czwarte, place zabaw. Czym byłoby świetnie zaprojektowane osiedle bez zielonych stref przyjaznym najmłodszym?

Po piąte – przestrzeń na barbecue. Lake Park Apartments to miejsce, w którym dbamy o relacje. Zaprojektowaliśmy miejsce wymarzone na spotkania w gronie przyjaciół i znajomych z osiedla, a także na kameralne posiedzenia w gronie najbliższych. Tak, by cieszyć się własnym towarzystwem, szanując jednocześnie prywatność pozostałych mieszkańców.

Po szóste – jak dotąd ostatnie, choć kto wie, co jeszcze zaplanujemy dla naszych mieszkańców! – boisko. By w świetnej formie witać każdy dzień i cieszyć się sportem w najlepszym towarzystwie.

A to wszystko w otoczeniu niebanalnie zaprojektowanej zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów toru wyścigów konnych na Służewcu. Sięgnij po nowe, w harmonii z naturą.Wizualizacja