MENU
Fotolia_107844224_Subscription_Monthly_Mb

Podsumowanie programu Ambasador

Bruno Schulz

Nowy-render_belka2

14 października 2016 Comments (0) Views: 1394 Uncategorized

Zaproszenie na „Wieczorną Premierę” w Lake Park Apartments tylko na Południowych Targach Mieszkaniowych

Podczas Południowych Targów Mieszkaniowych, które odbędą się w najbliższy weekend 15-16 października w Warszawie, Marvipol Development rozda zaproszenia na „Wieczorną Premierę” w Lake Park Apartments. Dla szukających mieszkania to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat przedsprzedaży III etapu inwestycji. Na odwiedzających stoisko czeka także prezent – voucher upoważniający przy zakupie mieszkania do odebrania pakietu FIBARO o wartości 5 tys. zł w prezencie.

Już w ten weekend Marvipol Development zaprasza na Południowe Targi Mieszkaniowe w Hali Widowiskowo-Sportowej Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie. - Wydarzenie to jest okazją do rozmowy na temat nowego etapu inwestycji oraz do nabycia mieszkań w przedsprzedażowych cenach: lokale jednopokojowe od 205 tys. zł, dwupokojowe od 245 tys. zł i trzypokojowe od 355 tys. zł. – tłumaczy Iwona Niderla, pracownik firmy Marvipol.

Klienci będą mieli również możliwość odebrania zaproszeń ze specjalnym voucherem na event „Wieczorna Premiera”, który odbędzie się 18 października 2016 r. w Strefie Klienta przy ul. Kłobuckiej 13 w Warszawie. W nowej odsłonie zostanie zaprezentowany III etap inwestycji Lake Park Apartments. - Każdy uczestnik eventu, który posiada zaproszenie, otrzyma przy zakupie mieszkania podczas premiery pakiet inteligentnego zarządzania mieszkaniem Fibaro o wartości 5 tys. zł. – komentuje Iwona Niderla.

Dla uczestników Targów Marvipol przygotował również konkurs wiedzy na temat Ursynowa. To niewątpliwie dobra okazja do sprawdzenia wiadomości z zakresu historii, kultury oraz bieżących wydarzeń, które mają miejsce w tej dzielnicy Warszawy. Dla zwycięzcy przewidziana została nagroda książkowa.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia stoiska nr 31 firmy Marvipol Development, by zapoznać się z aktualną ofertą dewelopera. Nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji w godzinach od 10.00 do 16.00.

Więcej informacji: www.lakeparkapartments.pl

Nowy-render_belka2