MENU
20160805_145032_edit2

Odbiór kluczy w Central Park Ursynów

podsumowanie

Podsumowanie odbiorów kluczy Etapu 1 B

T3S-Marvipol-CPU-9900_2k_2

15 sierpnia 2016 Comments (0) Views: 947 O inwestycji

Zwizualizować wyobrażenie

Gdy przychodzi moment na kupno mieszkania, nie lada wyzwaniem okazuje się zagospodarowanie w nim przestrzeni, tak aby była funkcjonalna i estetyczna. Sęk w tym, że w chwili decyzji o jego nabyciu mamy dostępny jedynie projekt. Wyobrażenie sobie w pełni wyposażonego i udekorowanego wnętrza, gdy widzimy tylko szkic lub puste ściany, może być bardzo trudnym zadaniem. Nieocenioną pomocą okazują się wtedy apartamenty pokazowe.

Poszukiwanie wymarzonego miejsca wiąże się z potrzebą zwizualizowania sobie, jak będzie docelowo wyglądało. Cały sens tkwi w szczegółach, które umiejętnie dobrane, złożą się na gustownie zaplanowaną całość. Równie istotne jest ich rozmieszczenie. Inaczej zaprojektujemy mały metraż, gdzie będziemy potrzebowali licznych skrytek, odmiennie zaś duże powierzchnie, w których zapragniemy złagodzić wrażenie pustej przestrzeni.

W odpowiedzi na coraz częstsze pytania o finalny wygląd mieszkań, deweloperzy decydują się na tworzenie apartamentów pokazowych mieszczących się na terenie inwestycji. Aranżowane jest przy pomocy specjalistów z dziedziny wystroju wnętrz. Znaczącą przewagą takiego rozwiązania jest to, że potencjalnym nabywcom mieszkania o wiele łatwiej wyobrazić sobie własny kąt, gdy widzą już w pełni umeblowany apartament, niż gdy jedynie spoglądają na szkice i gołe ściany. Odnalezienie inspiracji w przykładach zaproponowanych przez profesjonalnych doradców pomaga również dopracować swój plan na wymarzone wnętrze.

Zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, stanowią doskonały przykład na urządzenie własnego M. Jednym z mieszkań pokazowych dostępnych w Central Park Ursynów jest dwupoziomowy apartament pokazowy o powierzchni 102,40 m2. Dominuje w nim biel i szarość, która została przełamana akcentami w intensywnym niebieskim odcieniu. Nie bez znaczenia pozostają meble. Użyto tu wiele obiektów, które stały się ikonami światowego designu, m.in. krzesła inspirowane modelami autorstwa Charlesa i Ray Eamesów.

Odwiedzenie miejsca, które przyniesie inspirację i pomoże wyobrazić sobie własne, przytulne wnętrze to posunięcie, które pozwoli bliżej określić oczekiwania i marzenia dotyczące przyszłego mieszkania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z apartamentem pokazowym znajdującym się w lokalu 206, w budynku 2 inwestycji Central Park Ursynów na warszawskim Służewcu.

T3S-Marvipol-CPU-0024_2k_b T3S-Marvipol-CPU-9900_2k_2 T3S-Marvipol-CPU-9985_2k_b